ԵԱՏՄ-Հայաստան համագործակցություն բիզնես համաժողով 2019
2019 թվականի մայիսի 31-ից հունիսի 3-ը Ծաղկաձոր քաղաքում կայացավ 5-րդ հոբելյանական «ԵԱՏՄ-Հայաստան համագործակցություն» բիզնես համաժողովը:
Համաժողովին մասնակցում էին ԵԱՏՄ անդամ երկրների պետական կառույցների, տարբեր միությունների և ասոցիացիաների ներկայացուցիչներ, ինչպես նաև խոշոր ընկերությունների ղեկավարներ:
Համաժողովին մասնակցում էր նաև «ԷՖ-ԴԻ-ԷՅ Լաբորատորիա» ՍՊ ընկերության տնօրենը, հաճախորդների բաժնի և աշխատակազմի ղեկավարը, մարքեթինգի ու հասարակայնության հետ կապերի պատասխանատուն:
«ԷՖ-ԴԻ-ԷՅ Լաբորատորիա» ՍՊ ընկերության ներկայացուցիչները ԵԱՏՄ շուկայի համար նախատեսված ծառայությունների հատուկ փաթեթով մասնակցել են պլենար և սեկցիոն նիստերին, B2B ձևաչափով բիզնես-հանդիպումներին, որոնք հիմք են հանդիսացել նոր գործարար կապերի բացահայտմանը և բիզնես գործունեության շրջանակների ընդլայնմանը:

ЕАЭС - Армения Сотрудничество, бизнес форум 2019
С 31 мая по 3 июня 2019 года в Цахкадзоре состоялся 5-й юбилейный бизнес-форум «ЕАЭС-Армения Сотрудничество», в котором приняли участие представители государственных структур, различных союзов и ассоциаций стран-членов ЕАЭС, а также руководители крупных компаний.
В работе форума также приняли участие директор аналитической лаборатории ООО «ЭФ-ДИ-ЭЙ Лаборатория», руководитель отдела по работе с клиентами и менеджер по управлению персоналом, менеджер, ответственный за маркетинг и связи с общественностью.
Представители аналитической лаборатории ООО «ЭФ-ДИ-ЭЙ Лаборатория», приняли участие в пленарных и секционных заседаниях, деловых встречах в формате B2B с специальным пакетом услуг, предназначенным для рынка ЕАЭС, что послужило основой для установления новых деловых отношений и расширения деловой активности.