ԵԱՏՄ-Հայաստան համագործակցություն բիզնես համաժողով 2019
2019 թվականի մայիսի 31-ից հունիսի 3-ը Ծաղկաձոր քաղաքում կայացավ 5-րդ հոբելյանական «ԵԱՏՄ-Հայաստան համագործակցություն» բիզնես համաժողովը:
Համաժողովին մասնակցում էին ԵԱՏՄ անդամ երկրների պետական կառույցների, տարբեր միությունների և ասոցիացիաների ներկայացուցիչներ, ինչպես նաև խոշոր ընկերությունների ղեկավարներ:
Համաժողովին մասնակցում էր նաև «ԷՖ-ԴԻ-ԷՅ Լաբորատորիա» ՍՊ ընկերության տնօրենը, հաճախորդների բաժնի և աշխատակազմի ղեկավարը, մարքեթինգի ու հասարակայնության հետ կապերի պատասխանատուն:
«ԷՖ-ԴԻ-ԷՅ Լաբորատորիա» ՍՊ ընկերության ներկայացուցիչները ԵԱՏՄ շուկայի համար նախատեսված ծառայությունների հատուկ փաթեթով մասնակցել են պլենար և սեկցիոն նիստերին, B2B ձևաչափով բիզնես-հանդիպումներին, որոնք հիմք են հանդիսացել նոր գործարար կապերի բացահայտմանը և բիզնես գործունեության շրջանակների ընդլայնմանը:

EAEU-Armenia Cooperation, business forum 2019
From May 31 to June 3, 2019, the 5th anniversary "EAEU - Armenia Cooperation" business forum was held in Tsakhkadzor, which was attended by representatives of government agencies, various unions and associations of EAEU member countries, as well as heads of large companies.
The forum was also attended by the director of the analytical laboratory "FDA Laboratory" LLC, Head of Customer Service and HR Manager, Manager Responsible for Marketing and PR.
Representatives of the analytical laboratory "FDA Laboratory" LLC, took part in plenary and breakout sessions, B2B meetings with a special package of services, intended for the EAEU market, which served as the basis for establishing new business relations and expanding business activity.