Մասնագիտական վերապատրաստումներ Պեկինում
«ԷՖ-ԴԻ-ԷՅ Լաբորատորիա» ՍՊԸ Սննդի Որակի և Անվտանգության Փորձարկման Լաբորատորիայի ավագ մասնագետ Անի Հայրապետյանը 06/08/2019 - 02/09/2019թթ. գտնվում էր Պեկինում և 26 օր շարունակ մասնակցում «ՀՀ 2019թ.-ին ներմուծվող և արտահանվող ապրանքների անվտանգության ստուգման և արտադրանքի անվտանգության կառավարման վերաբերյալ» վերապատրաստման դասընթացներին:
Դասընթացները կազմակերպվել էին Չինաստանի Սննդի և Ֆերմենտացման Պետական Հետազոտական Ինստիտուտի կողմից:
Անիի տպավորությունները վառ են, պատմելու նյութը՝ շատ, և լաբորատորիայում կազմակերպված ներքին թրեյնինգի շրջանակներում նա սիրով է կիսում իր ձեռք բերած փորձը և նոր գիտելիքները գործընկերների հետ:

Профессиональное обучение в Пекине
Ани Айрапетян, старший специалист Отдела Анализа Качества и Безопасности Пищевых Продуктов ООО "ЭФ-ДИ-ЭЙ Лаборатория" находилась в Пекине с 06/08/2019г. по 02/09/2019г. и 26 дней участвовала в семинаре по "Инспекции безопасности продуктов импорта и экспорта и управлению безопасностью продуктов для Республики Армения на 2019 год".
Организатором семинара являлся "Китайский Государственный Исследовательский Институт Пищевой и Бродильной Промышленности".
Впечатления Ани яркие, и ей есть, чем поделиться. В рамках внутреннего тренинга, организованного в лаборатории, она с удовольствием поделилась своим опытом и новыми знаниями со своими коллегами.