Եվրասիական միության պետությունների ձեռնարկությունների առաջնորդ
Հանրային մրցանակների և կոչումների միջազգային կազմակերպչական կոմիտեն, որը Եվրասիական տնտեսական միության անդամ երկրների տնտեսական և հասարակական կյանքի տարբեր ոլորտներում փնտրում, բացահայտում և արժանացնում է գնահատանքի իրական, տաղանդավոր և ստեղծագործ մասնագետներին և գործարարներին 2023 թվականի «Եվրասիական միության պետությունների ձեռնարկությունների առաջնորդ» («Предприятие Лидер Евразийского Союза Государств») բարձր կոչմանը և մրցանակին արժանացրեց «ԷՖ ԴԻ ԷՅ» Լաբորատորիա ՍՊԸ-ին:
Այս կոչումը և մրցանակը ևս մեկ անգամ փաստում են, որ այն նշաձողը, որը սահմանել է «ԷՖ ԴԻ ԷՅ Լաբորատորիա» ՍՊԸ-ն իր առջև տանում է հաստատուն և շարունակական զարգացման, որը միակ և ճշմարիտ ուղին է:
Արժանանալ կոչման և մրցանակի Եվրասիական տնտեսական միության անդամ պետության սոցիալ-տնտեսական զարգացման գործում բարձր և արդյունավետ գործունեության, ոլորտում մեծ ներդրման և ժամանակակից տնտեսական պայմաններում բարձր կատարողականություն ցուցաբերելու համար, սա իսկապես մեծ պատիվ է, առավել բարձր պատասխանատվություն և հզոր շարժիչ ուժ առաջ գնալու և հանուն հաջողության մշտապես մեկ քայլ առաջ լինելու համար:

Enterprise Leader of the Eurasian Union of States
The high title and award "Enterprise Leader of the Eurasian Union of States" for 2023 was given to "FDA Laboratory" LLC by the International Organizing Committee of Public Awards and Titles, which seeks out, identifies, and rewards genuine, talented, and creative professionals and businesses in various spheres of economic and social life of the member states of the Eurasian Economic Union.
This title and award prove once again that the milestone set by "FDA Laboratory" LLC leads to consistent and ongoing development, which is the only real way.
It is undoubtedly a great honor, the highest responsibility, and a strong motivator for progress and success constantly to be one step ahead to receive a title and award for high and effective activity in the socio-economic development of a member state of the Eurasian Economic Union, for a great investment in the field, and for high performance in modern economic conditions.